Aranżacja salonu w domu pod Szczecinemtext bg

ARANŻACJA WNĘTRZ DOMU POD SZCZECINEM

Aranżacje apartamentów i loftów

 Zobacz realizację 

SYNTEOSIS - architektura wnętrz -Ergo ArenaSYNTEOSIS - architektura wnętrz - Ergo Arenatext bg

ARANŻACJA WNĘTRZA LOŻY VIP ERGO ARENA

Aranżacje wnętrz hotelowych i restauracji

 Zobacz realizację 
SYNTEOSIS - architektura wnętrztext bg

PROJEKT WNĘTRZA HOTELU W SOPOCIE

Aranżacje wnętrz hotelowych i restauracji

 Zobacz realizację 
SYNTEOSIS - architektura wnętrztext bg

LOFT ARANŻACJA WNĘTRZ STODOŁY

Aranżacje apartamentów i loftów

 Zobacz realizację 
SYNTEOSIS - architektura wnętrz - salon mieszkanietext bg

WYSTRÓJ WNĘTRZ MIESZKANIA

Projekty wnętrz domów i mieszkań

 Zobacz realizację 

O firmie

Architektura wnętrz

SYNTEOSIS

Działamy na terenie Trójmiasta, jego okolic i całego województwa pomorskiego, jak również na obszarze województw zachodniopomorskiego i lubuskiego.
Wiedza z zakresu ergonomii pozwoli uniknąć Państwu oczywistych błędów przy projektowaniu przestrzeni roboczych, takich jak wystrój kuchni, wystrój łazienki, projekty salonów, aranżacja biura. Znaczenie tu ma każdy wymiar i detal, np. wielkość i sposób ułożenia kafli na ścianach czy podłodze, lub sposób horyzontalny czy wertykalny ukształtowania podziałów w szafkach kuchennych, zwłaszcza gdy są to meble na zamówienie widoczne z salonu. Wiele takich zagadnień jak proporcje użytych form i balans kolorów, nad którymi najczęściej przeciętny użytkownik nie zastanawia się wybierając płytki do łazienki czy lampę do salonu, składa się na końcowy efekt wystroju wnętrz, który niestety może rozczarować mimo zainwestowanych środków… Kupienie włoskich kafli z najwyższej półki nie gwarantuje niestety sukcesu. Patrzysz na salon z kuchnią i myślisz sobie – chyba dobrze… ale coś tu jest nie tak… tylko co? Niestety wówczas najczęściej zmiany są już trudne do przeprowadzenia i bardzo kosztowne.

Dzięki nam unikniesz podstawowych błędów, zapewnisz sobie spektakularny efekt końcowy aranżacji wnętrz, a przede wszystkim możesz zobaczyć efekt projektu wnętrza na wizualizacji fotorealistycznej przed wydaniem niemałych często pieniędzy na zakup materiałów wykończeniowych takich jak: kafle, parkiety, panele czy kolory farb na ściany.
Możemy stworzyć dla Ciebie piękne aranżacje wnętrz z zastosowaniem wyposażenia ze średniej półki. Wszystko zależy od uzyskania odpowiednich proporcji pomiędzy wieloma czynnikami, łącznie ze sposobem operowania światła we wnętrzu. O wpływie kolorów na samopoczucie człowieka już wiele napisano, na szczęście Ty nie musisz zdobywać informacji na ten temat, zostaną one przez nas uwzględnione przy projektowaniu wnętrz i na wizualizacjach 3D. Dzięki nam oszczędzisz czas i pieniądze, a także zagwarantujesz sobie i swoim bliskim spektakularny efekt i podniesiesz standard swojego życia.

SYNTEOSIS.

synteosis architektura wnetrz black

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij