Wizualizacje fotorealistyczne salonu kuchni

Wizualizacje fotorealistyczne salonu kuchni

Powierzchnia: 160m²

Projekt ten dotyczył wykonania wizualizacji na zlecenie dla firmy produkującej meble na wymiar. Inwestorowi chodziło o zaprezentowanie w salonie firmowym mebli do zabudowy kuchennej w różnych stylach i gabarytach, tak aby klienci mieli pełny wachlarz asortymentu do wyboru, widząc meble „na żywo”. Rozlokowanie różnych boksów było już ustalone na rzucie z góry, do którego miałam się dostosować. Jeśli chodzi o styl i kompozycję meblową to miałam tu raczej wolną rękę, co skwapliwie wykorzystałam. Pojawiły się więc meble kuchenne w stylu modernistycznym, lakierowane na biało lub grafitowo na wysoki połysk, bez uchwytów. Jak również meble w stylu prowansalskim a także korpusy z ozdobnymi listwami w klasycznym stylu, który wygląda na to, że nigdy nie wyjdzie z mody.

Jako że miałam do czynienia z producentem mebli, pojawiły się tam także propozycje ciekawych rozwiązań dla regałów na książki, czy też stołów do jadalni, aby poszerzyć ofertę Inwestora.

podziel sie:

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij